» » » Harta Romaniei v3.6 for ETS2 1.6 + DLC (Euro Truck Simulator 2)

Harta Romaniei v3.6 for ETS2 1.6 + DLC (Euro Truck Simulator 2)

7

Romania Harta Romaniei versiunea 3.6 for ETS 2 V 1.6+ with dlc

Este versiunea completa !!! (nu necesita add-on)
Care sunt modificarile fata de harta originala (versiunea 2.0) :
- 5 orase noi perfect functionale (Tulcea, Weeda Company, Viseu de Sus, Lugoj, Jimbolia). Se poate incepe profil nou din aceste orase.
- Este adaugat port la Constanta.
- Porturile Constanta si Tulcea sunt functionale ca si transport de marfuri.
- Aeroportul din Arad este functional pentru transport marfa.
- Modelele pentru Auchan si Lidl sunt schimbate si functionale.
- Sunt corectate modelele care provocau crash sau lag-uri in timpul jocului.
- Ruta noua Arad - Brad.
- Autostrada Lugoj-Timisoara-Arad cu puncte de taxare.
- Puncte taxare langa Constanta.
- Numar marit de vehicole (trailere, ai traffic, trucks), ca si numar de cargo disponibile.
- Sunt incluse trailere agabaritice.
- Companie noua, la lucrarile de pe sosele.
- Coca Cola si The Greenery langa Constanta (se ajunge pe mare) !!!!
- Sunt corectate o serie de erori din harta.
- Noi sasiuri pentru Scania R.
- Sunt "editate" acidentele rutiere.
- Vreme mai realista.
- Harder economy mod

In arhiva se gaseaste harta, care nu contine trafic suplimentar (sunt pastrate toate cargo , pentru ca altfel nu ar mai functiona o serie de companii). Asta inseamna : ai traffic, trailer traffic si truck traffic sunt cele originale ale jocului...
Cei care au PC-uri mai performante si doresc trafic marit, activati <<zzzTraffic for Harta Romaniei V3.6.scs>>

Important !!! Datorita compatibilitatii cu dlc, la inceperea unui profil nou este OBLIGATORIU sa selectati la mod joc <<romania.mdb>>, altfel nu veti avea harta.

Download

[/xfgiven_download]

Only registered users can download files. Please register and Login

Comentarii

Pentru cazul in care nu este valabil un seeder la torent. aveti mai jos link-uri de descarcare directe:

Harta

Traffic add-on
  • inuyzf | Members | 29 October 2013 13:53

nu merge corect harta...ma scoate din joc de fiecare data
  • admin | Administrators | 29 October 2013 14:01

Quote: inuyzf

Harta merge, doar ca ai nevoie de un calculator performant ca sa-ti ruleze. Nici eu nu reusesc sa ma joc pe ea.
Bafta!
  • admin | Administrators | 29 October 2013 14:02

Quote: inuyzf

Harta merge, doar ca ai nevoie de un calculator performant ca sa-ti ruleze. Nici eu nu reusesc sa ma joc pe ea.
Bafta!

Harta merge, daca nu folositi add-on-ul de traffic; nici macar nu se mai prabuseste, chiar pe calculatoare mai slabe. Numai sa aveti setat mempool la minim 600. Oricum, am rezolvat si problema compatibilitatii cu V 1.7 a ETS 2 (este vorba despre prezenta noului camion volvo), rezultatul este versiunea 3.7 a hartii. Descarcati de aici. In torrent aveti detaliile despre harta.

Am reusit sa fac compatibil cu harta si wintermod by Icemann29.
Descarcati de aici
  • lukyan | Members | 29 October 2013 16:38

In sfarsit i-am dat de cap la v3.7. Pana acum de nu am incercat toate variantele si aceeasi problema, crash cand incarca harta. Prima data trebuie profil creat apoi selectata (bifata) harta. Spun asta poate au mai patit si altii ca mine. Cat despre harta se misca bine jocul, mai are ceva laguri dar nu-i bai mare. Mersi Aline si bine'nteles multa stima pentru Elyxir. Spor la treaba in continuare, poate bagi si ceva drumuri mai ca pe la tara, poate reusesti sa faci rost de un model de drum de pe la rusi, ceva made by goba.

Quote: lukyan
In sfarsit i-am dat de cap la v3.7. Pana acum de nu am incercat toate variantele si aceeasi problema, crash cand incarca harta. Prima data trebuie profil creat apoi selectata (bifata) harta. Spun asta poate au mai patit si altii ca mine. Cat despre harta se misca bine jocul, mai are ceva laguri dar nu-i bai mare. Mersi Aline si bine'nteles multa stima pentru Elyxir. Spor la treaba in continuare, poate bagi si ceva drumuri mai ca pe la tara, poate reusesti sa faci rost de un model de drum de pe la rusi, ceva made by goba.

Fa si tu cursa de la Ikeea Piatra Neamt !!!!

Oricum, multumesc de aprecieri.

Adauga un comentariu

Bold Italic Underline Strike | Align left Center Align right | Insert smilies Insert link URLInsert protected URL Select color | Add Hidden Text Insert Quote Convert selected text from selection to Cyrillic (Russian) alphabet Insert spoiler
Cod securitate:

Back to Top